POZOR! PODVODNÍCI V PLNOM PRÚDE.☝️

?UPOZORŇUJEME všetkých klientov, že táto podvodná spoločnosť „OBCHODNÝ REGISTER s.r.o. “ nie je žiadny Obchodný register ale iba nezmyselná databáza firiem!

založenie s.r.o. s DPH

Chcú odo mňa ďalší súdny poplatok! Musím ho platiť?

NIE! Súdny poplatok za zápis do Obchodného registra sa uhrádza pred samotným zápisom do Obchodného registra a tak akýkoľvek ďalší poplatok nie je nutné uhrádzať.

Spoločnosť „OBCHODNÝ REGISTER s.r.o. “ podľa nášho názoru samotným Obchodným registrom ani zapísaná nemala byť keďže sa jedná o obchodný názov ktorý je podobný a ľahko zameniteľný s názvom štátneho orgánu a teda máme za to, že je v tomto prípade aj nezákonný.

Zákona č. 513/1991 Zb., § 10 (1) uvádza: „Obchodné meno nesmie byť zameniteľné s obchodným menom iného podnikateľa a nesmie vzbudzovať klamlivú predstavu o podnikateľovi alebo o predmete podnikania.“

  • Obchodný register – Obchodný register je len jeden a ten oficiálny nájdete na stránke www.orsr.sk

“POZOR je to len Nezmyselná databáza firiem a falošný Obchodný register”

Táto spoločnosť vznikla 30.5.2020 jedná sa teda o nový podnikateľský subjekt a podvod známeho podnikateľa ktorí sa svojím podvodným konaním a neznalosťou začínajúceho podnikateľa snaží podnikateľov okradnúť o nezmyselný poplatok.

“TIP: v sekcii užitočné odkazy môžete nájsť odkazy na oficiálne registre v SR

Zdielaj tento článok!

Zavoláme Vám naspäť . Naši poradcovia Vám vždy s radosťou pomôžu!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Potrebujete vedieť viac o nami poskytovaných službách? Máte špeciálne požiadavky? Sem s nimi